YLIMÄÄRÄINEN JÄSENKOKOUS TIISTAINA 6.2.2024 KLO 18:30 ETÄKOKOUKSENA

ALASKANMALAMUUTTIYHDISTYKSEN YLIMÄÄRÄINEN JÄSENKOKOUS TIISTAINA 6.2.2024 KLO 18.30 TEAMS ETÄKOKOUKSENA
Kutsu Alaskanmalamuuttiyhdistys ry:n ylimääräiseen jäsenkokoukseen on lähetetty sääntöjen mukaisesti sähköisesti kaikille niille yhdistyksen jäsenille, joiden sähköpostiosoite on ilmoitettu yhdistyksen jäsenrekisteriin. Osalle kutsu lähti kirjeitse.
Samassa taloudessa voi olla useampia varsinaisia jäseniä, joiden sähköpostiosoitetta ei ole jäsenrekisteriin ilmoitettu, joten pyytäisin välittämään kokouskutsun myös heille. Mikäli et löydä/saa kutsua (tarkista sähköpostin roskapostikansio), niin otathan yhteyttä pikimmiten: jasensihteeri@alaskanmalamuutti.net
Muistuttaisin vielä jäsenmaksujen maksamisesta, mikäli se on vielä suorittamatta vuodelle 2024.
“Yhdistyksen sääntöjen mukaan jäsenmaksu tulee maksaa eräpäivään mennessä tai korkeintaan kaksi viikkoa myöhässä, jotta jäsenyys ei katkea. Myöhemmin jäsenmaksun maksaneen tulee maksaa myös liittymismaksu.
Jäsenkokoukseen osallistuakseen jäsenen tulee tarvittaessa toimittaa kuitti jäsenmaksusta ja liittymismaksusta viimeistään ennakkoilmoittautumisen yhteydessä.”
Hallituksen puolesta
Marika Kunnari
Jäsensihteeri
Kategoria(t): Yhdistys. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.